Hakkımızda


Hakkımızda

1999 yılından bu güne kadar bilgisayar sektöründe faaliyet gösteren Vega Bilgisayar, yıllar boyunca elde ettiği tecrübe ve uzmanlıkla  bilgisayar sektörüne yön veren firmalardan biri olmayı başarmıştır.

Commodore 64 bilgisayarlarla başladığımız bu yolculukta günümüzde en son teknoloji bilgisayar ürünlerine teknik servis, bakım ve onarım desteği vermekteyiz. 

Firmamiz bünyesinde almış olduğunuz hizmetlerde kaliteli ve garantili hizmet anlayışı en önemli önceliğimizdir.

Vizyonumuz:

Teknoloji dünyasında lider bir konumda yer alarak, bilgisayarların verimli, güvenilir ve sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayarak müşterilerimize üstün bir dijital deneyim sunmak.


Misyonumuz:

Müşteri memnuniyetini odak noktamız yaparak, bilgisayarlarınızın sorunlarını çözmek ve teknolojik ihtiyaçlarınızı karşılamak için uzman bir ekip olarak var gücümüzle çalışıyoruz. Sektördeki en son gelişmeleri takip ederek, kaliteli ve güvenilir hizmet sunarak müşterilerimizin iş sürekliliğini ve dijital performansını maksimum seviyeye çıkarmak için çabalıyoruz. Bilgi birikimimiz, güvenilirliğimiz ve etik değerlere bağlılığımız ile bilgisayarlarınızı güvenle bize teslim edebilir, sizi teknoloji dünyasındaki en iyi deneyime taşıyabiliriz.